За позовом прокуратури у комунальну власність повернуто землі вартістю майже 6 млн грн

На виконання рішення Господарського суду Хмельницької області витребувано з незаконного володіння земельну ділянку площею понад 21 га вартістю 5 млн 805 тис грн.

Встановлено, що земля вибула з комунальної власності незаконно, поза волею власника – Рихтівської сільської ради, яка не приймала рішення про передачу ділянки у приватну власність для ведення фермерського господарства.

Тому прокурори Кам’янець-Подільської окружної прокуратури звернулися з позовом до суду.

Позов задоволено в повному обсязі.

На даний час рішення суду виконано - земельну ділянку повернуто у комунальну власність.