Голова громади Анатолій ТИМЧУК взяв участь у Загальних Зборах Всеукраїнської Асоціації обʼєднаних територіальних громад

Хмельницьке регіональне відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ

10-11 серпня проходять Загальні Збори Всеукраїнської Асоціації обʼєднаних територіальних громад у форматі зʼїзду делегатів з 24 областей, в якому бере участь голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК

Хмельниччину представляє делегація з Голів 8 громад:

-Веліна Заяць Дунаєвецька ТГ;

-Нiла Островська Красилівська міська рада;

-Mikhailo Tenenev Теофіпольська селищна рада;

—Валерій Михалюк Крупецька сільська територіальна громада;

-@Сергій Когут Солобковецька територіальна громада;

- Анатолий Тимчук Староушицька ТГ;

-@Олександр Шрейдер Сахновецька сільська територіальна громада;

-@Віталій Мартинюк Плужненська громада inform.

В умовах повномасштабного вторгнення перед представниками органів місцевого самоврядування стоять нетипові виклики.

Дуже важливо, що в цей непростий час голови, громади, регіони - обʼєднуються. Обʼєднуються, щоб разом протистояти ворогу, щоб організовувати роботу на місцях, допомагати та підтримувати тих, то цього потребує.

Захід проводиться за підтримки SALAR International.org.ua та Програма DOBRE Швейцарсько-український проєкт DECIDE.

#Успішні_разом!

#ВАОТГ