Відбулося чергове засідання виконкому Староушицької селищної ради.

📑26 липня, відбулося чергове засідання виконкому Староушицької селищної ради.

☑️Ключовим у порядку денному зібрання розглянули питання Про звіт щодо виконання селищного бюджету Староушицької селищної ради за І півріччя 2023 року.

Також розглянули ряд питань:

☑️Звіт про роботу поліцейського офіцера громади Староушицької територіальної громади;

☑️Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників та виконання покладених на них обов’язків;

☑️Про надання суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна;

☑️Про погодження місць розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності громадян;

☑️Про надання соціальних послуг комунальною установою «Староушицьким Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Староушицької селищної ради Кам’янець - Подільського району Хмельницької області громадянам та інші.