Програма стипедіат

БО "МБФ "ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА" спільно з Help Us Help (Канада) працюють 30 років на теренах України, сприяючи успішному розвитку країни.

Одним із напрямків діяльності організації є сприяння успіху студентів у рамках проєкту “Стипендіат”. Даний проєкт реалізується щорічно з 1998 року.

Місія проєкту “Стипендіат”: зменшення вразливості дітей та молоді через формування відповідальних дорослих, активних особистостей і свідомих громадян країни, які здатні змінювати світ навколо себе та робити значний позитивний внесок у розвиток суспільства.

Головна мета проєкту “Стипендіат”: сприяння самореалізації студентів денної форми навчання закладів освіти України, віком від 16 до 23 років, що мають один із соціальних статусів:

• дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;
  • дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);
  • дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни

шляхом надання психологічної, освітньої, емоційної та соціальної підтримки щорічно 30 студентам вищезгаданих категорій.

МОЖЛИВОСТІ ПРОЄКТУ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

● Наставник, який допоможе, підтримає і надихне.

● Групові заняття та індивідуальні консультації із психологами.

● Методика “Самовдосконалення”: пізнати себе – візуалізувати своє майбутнє – втілювати мрії та цілі в життя.

● Живі зустрічі в різних містах України з крутезною 2-х або 4-х денною програмою подій (екскурсії, воркшопи, майстер-класи, нові знайомства тощо).

● Онлайн-зустрічі: тренінги, творчі збори, дискусії, зустрічі-знайомства з представниками громадської сфери, державного сектора, медіа, бізнесу, науки й культури тощо.

● Стипендія щомісяця (для навчання, саморозвитку та здоров’я).

● Студентська мережа – спільнота зі студентів з різних закладів освіти та регіонів України.

● Друзі з Канади.

ТОП-5 УМОВ УЧАСТІ В ПРОЄКТІ

1. Здобувати нові знання та навички шляхом проходження освітніх курсів, участі в майстер-класах, тренінгах тощо (саморозвиток).
  2. Підтримувати успішність свого навчання на рівні не нижче за середній рівень знань – «добре» (75 балів і більше).
  3. Брати активну участь у громадській, волонтерській, науковій (науково-технічній), творчій, культурній та спортивній діяльностях.
  4. Усіляко сприяти в реалізації освітніх та гуманітарних проєктів Фонду.
  5. Витрачати стипендію від Фонду на потреби, які безпосередньо пов’язанні з процесом навчання, із здобуттям навичок, активностями, Планом особистого розвитку за методикою «Самовдосконалення», а також особистим здоров’ям.

ТОП-10 КРОКІВ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ

1. Бути громадянином України, володіти українською мовою.
  2. Перебувати в Україні, на підконтрольній їй території.
  3. Бути студентом денної форми навчання (онлайн/очно) закладу освіти України на державному бюджеті (або на гранті від університету/неприбуткових організацій), віком від 16 до 23 років.
  4. Мати один із соціальних статусів:
  • дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;
  • дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);
  • дитина ветерана або загиблого героя російсько-української війни.
  1. Мати вакцинацію проти COVID-19, що підтверджується відповідним документом.
  2. Заповнити всі поля Заявки, надавши точну і правдиву інформацію.
  3. Представити документи для ідентифікації та оцінки досягнень і потенціалу.
  4. Дотримуватися установлених термінів та процедур подачі Заявки.
  5. Пройти відбірковий процес, який може включати співбесіди, тестування та інші форми оцінки.
  6. #ЛОВИТИ_МОМЕНТ

ТОП-4 ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ

1. COVID-сертифікат або довідка про щеплення, або висновок форми №028-1/о (від сімейного або лікуючого лікаря) про тимчасове чи постійне протипоказання – фото/скан-копія.
  2. Довідка з місця навчання або студентський квиток – фото/скан-копія.
  3. Виписка оцінок або залікова книжка, або додаток до свідоцтва чи диплому за попередній семестр/рік – фото/скан-копія.
  4. Документ, що підтверджує соціальний статус – фото/скан-копія.

Набір на освітню програму “Стипендіат 2023-2024”

триватиме до 07 вересня 2023 року.

Посилання на Умови та подачу Заявки:

Посилання на сторінку проєкту: https://helpushelpua.com/проєкти/освітній-проєкт-стипендіат/