«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ДОРОГИ – РОЗПОЧАТО!🛣

⚒Розпочато капітальний ремонт дороги на відрізку дороги О230819 Грушка – Чабанівка, Чабанівського старостинського округу Староушицької територіальної громади.🛣

✔️Тривалий час питання незадовільного стану цієї дороги постійно турбувало не тільки жителів навколишніх сіл, але і представників місцевого бізнесу та гостей цього мальовничого краю. Це стало гострою проблемою для потенційних інвесторів.

✔️Завдяки успішно налагодженій комунікації керівництва Староушицької громади, за сприяння народного депутата Ігоря Марчука та керівництва обласної адміністрації вищезазначену дорогу включено до програми «Велике будівництво».🚜

✔️В 2023 році найбільший тендер Служба місцевих доріг Хмельниччини оголосила на проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О230819 Грушка - Чабанівка км 0+000 – км 4+900.

✔️Очікувана вартість робіт 244 мільйони гривень.

✔️У березні Служба місцевих доріг Хмельниччини уклала угоду з Хмельницьким відділом держінституту “Укрдніпродор” щодо розробки проєктно-кошторисної документації для ремонту цієї дороги. Вартість проєкту склала 559,5 тисяч гривень.

✔️За результатами тендеру, переможцем на проведення капітального ремонту автомобільної дороги визначено ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». Наразі роботи на об’єкті у самому розпалі, техніка працює на повну потужність.

✔️Такі інфраструктурні зміни мають велике значення для населених пунктів та поліпшення життя його мешканців. Це покращує можливості зайнятості населення, доступність медичних послуг, розвиток сільського господарства, торгівлі, інвестиційної діяльності тощо.♻️

Далі буде…