МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАХІВ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШАХІВ

Шахи – це інтелектуальний вид спорту з давніми історичними традиціями та потенційними можливостями. Гра в шахи розвиває логічне мислення, просторову уяву, уважність і цілеспрямованість, сприяє покращанню пам’яті, формує витримку та почуття відповідальності за доручену справу, здібності до самоаналізу та самостійного прийняття рішення.

До Міжнародного дня шахів, який відзначається 20 липня, в КЗ «Староушицький центральний будинок культури» (директор С.Л. Замбрибор) та філії «Гораївський клуб» (завідувач Г.М. Бойко) проведено шахові турніри. Всі учасники заходів чудово разом провели час, поділилися досвідом та отримали гарні емоції від гри.

Зичимо шахістам Староушицької громади творчої наснаги, енергії, бажання постійно вдосконалювати свою майстерність, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих ходів!

Фото без опису  Фото без опису