Родинам загиблих захисників громади вручили посвідчення та нагородний знак «Почесний громадянин Староушицької територіальної громади»

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ 🇺🇦

✨Щорічно 28 червня українці святкують День Конституції України. Конституцію було прийнято на п’ятому році незалежності. Ця довгоочікувана і визначна для українців подія відбулася 28 червня 1996 року.

🌿Волелюбні українці здавна прагнули до самостійної державності, а отже, й до написання власної Конституції. Першою з конституцій усіх європейських країн була українська — в 1710 році ухвалена козаками Конституція Пилипа Орлика. Сьогодні Збройні сили України та кожен, хто робить свій внесок у наближення нашої Перемоги, наповнюють новим яскравим змістом ті демократичні цінності, навколо яких свого часу об’єдналися країни Європи.

🙏В цей день селищний голова вручив посвідчення та нагородний знак «Почесний громадянин Староушицької територіальної громади» родинам загиблих захисників:

- Кузьмінському Станіславу Петровичу,

- Петруку Валентину Васильовичу,

- Березнікову Євгену Михайловичу,

- Зеленчонку Максиму Ігоровичу,

- Царуку Олександру Івановичу,

- Осмачу Олегу Миколайовичу,

- Блажею Михайлу Васильовичу.

Вони поклали життя за те, щоб захистити від ворога Україну, наші цінності та права громадян, затверджені основним законом.

🔱Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тож священним обов’язком кожного із нас є – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстоював зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису