Вітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем Конституції України!

Шановні жителі та гості громади!

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції!

Це день Основного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Сьогодні все це у нас намагається відібрати московський ворог, розпаливши вогонь повномасштабної війни. Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

У цей знаменний день зичу вам злагоди і миру, родинного щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх життєвих задумів, невичерпної енергії та натхнення будувати і захищати Україну як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу!

З повагою, селищний голова Анатолій ТИМЧУК