21 червня 2023 р. пройшла робоча нарада працівників Староушицького центрального будинку культури та завідувачів його філій. Спільно проаналізували стан підготовки закладів до участі в обласних конкурсах на кращий сайт, веб-сторінку, любительське об'єднання, родинний творчий колектив. Обговорили можливі варіанти народних традицій, обрядів, кулінарних страв, притаманних мешканцям сіл, з метою включення їх до нематеріальної культурної спадщини. Поділились планами підготовки заходів до Дня Конституції та Дня Молоді.

По завершенню наради завідувачі філій допомогли оздобити територію створеного парку алеями квітів.

Особлива подяка небайдужим мешканцям нашого селища, які надали посадковий матеріал: Любов Петручак, Інна Яцемірська, Тетяна Оснач, Олеся Тимчук, Галина Бец, Надія Зуй, Марина Юрченко, Інна Зінчук, Любов Тихонюк.