Селищний голова Анатолій ТИМЧУК взяв участь у черговому засіданні науково-технічної ради Національного природного парку "Подільські Товтри"

✔️14 червня селищний голова Анатолій ТИМЧУК взяв участь у черговому засіданні науково-технічної ради Національного природного парку "Подільські Товтри". На даному засіданні розглянули ряд питань, зокрема:

✔️ Врахування рішення Генерального плану смт Стара Ушиця в планах розвитку та функціонування Парку.

✔️Затвердження плану роботи науково-технічної ради на 2023 рік.

✔️Погодження проекту ліміту на використання природних ресурсів в межах території та об'єктів ПЗФ загальнодержавного значення НПП "Подільські Товтри" по філії "Кам'янець-Подільське лісове господарство" ДП "Ліси України" на 2023 рік та ін.

✔️Більша частина питань, що розглядалися, погоджена членами науково-технічної ради