З робочим візитом нашу громаду відвідали команда Lviv Tourism Office

✔️Продовжуємо ефективну співпрацю із Львівською громадою щодо планування території та розробки концепції розвитку Дністровського каньйону Староушицької громади започатковану за ініціативи Народного депутата Ігоря Марчука.

✔️Цими днями з робочим візитом нашу громаду відвідали команда Lviv Tourism Office, а саме директор ЛКП «Центр розвитку туризму» Віталій КУЛИК, начальник управління туризму Львівської міської ради Христина ЛЕБІДЬ, дизайнер Оксана ВАСЬКІВ та фотограф Роман БАЛУК. Гості ознайомились з роботою КП «ТІЦ Староушицької селищної ради», із задоволенням ділились досвідом роботи із нашими колегами – Andriy Zoin та Аліна Олійник, консультували щодо можливих перспектив розвитку ТІЦ; оглянули багато цікавих локацій Староушицької громади та обговорили подальшу роботу задля втілення ініціатив розвитку рекреаційного потенціалу.

🤝Вдячні Ігорю Марчуку та голові Львівської міської громади Андрій Садовий за проведену роботу в налагодженні співпраці з крутою досвідченою командою м. Львів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади заради досягнення поставлених цілей.