На Хмельниччині відбулася Всеукраїнська акція «Голоси дітей», присвячена пам’яті маленьких українців, чиї життя забрала війна

  • 133

Фото без опису

🕯️На Хмельниччині відбулася Всеукраїнська акція «Голоси дітей», присвячена пам’яті маленьких українців, чиї життя забрала війна

4 червня - Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. В цей день вшановуємо пам’ять усіх діток, які загинули внаслідок війни російської федерації проти України. Акція була започаткована з ініціативи першої леді Олена Зеленська.

Майже півтора тисячі дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 485 дітей загинули та 1005 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Зараз будь-які слова зайві… Немає слів… 21 століття… Гинуть діти… Закатовані, зґвалтовані, гинуть від ракет і снарядів, гинуть від мін і під руїнами… В центрі Європи гине наше майбутнє…Ми ніколи не пробачимо, і завжди будемо пам’ятати, адже памʼять про українських загиблих дітей буде вічним шрамом та однією з найболючіших сторінок нашої історії.

В рамках акції перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін - офіційна сторінка спільно із представниками влади та силових структур, громадськістю міста пов'язали на деревах дзвіночки, які символізують голоси вбитих дітей та поклали квіти до пам’ятного знаку «Ангел скорботи».

Фото без опису

Хвилиною мовчання присутні згадали усіх діток, які ніколи не стануть дорослими, але завжди залишаться в нашій пам’яті… Вічна пам’ять юним українцям, невинно вбитим рашистськими нелюдами, і щирі співчуття родинам, які втратили своїх дітей.

Нехай усі Янголятка спочивають у мирі…

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису