МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ👨‍👩‍👧‍👦

❣️ Щорічно 1 червня відзначається День захисту дітей. Ідея з’явилася в 1925 році на Всесвітній конференції з благополуччя дітей. Проте до офіційної появи Дня захисту дітей пройшло багато часу — в 1949 році було прийнято рішення про заснування цього свята і встановлено 1 червня датою щорічного святкування. Українці святкують День захисту дітей з 1998 року.

⭐️ Під час заходу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей звучали щирі побажання радісного і мирного дитинства всім дітям від селищного голови Анатолія Тимчука. В цей день вітальними номерами привітали всіх присутніх дитячі колективи закладів освіти громади. Тренер проєкту «Активні парки – здорові локації України» Тетяна Крушевська запропонувала всім діткам долучитись до спортивних конкурсів. Найактивніші учасники взяли участь у танцювальному батлі «Україна понад усе». Переможці всіх конкурсів отримували приємні подарунки. Протягом заходу тривали майстер-класи з плетіння від Оксани Струсевич та малювання від Андрія Захарка. Родзинкою заходу став аквагрим від творчих Юлії Пшонко та Любов Кадученко, які розмальовували всіх бажаючих, а їх вишикувалась чимала черга.

🌷 Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай всім дітям життя дарує лише приємні подарунки, нехай кожна дитина буде оточена любов’ю і турботою!

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису