Староушицький ліцей відвідала команда youtube-проєкту "ХАЩІ" в рамках проєкту Бакота Хаб: Інкубатор Ідей ✨ Ведучий «Хащів» Володимир Кохан поділився своїм досвідом у розвитку аудиторії на youtube-каналі з учнями 8-11 класів. “ХАЩІ” - відеопроект котрий дозволяє та навіть змушує поглянути на Україну по іншому, проект котрий показує провінційне українське закулісся якого зазвичай всі інші уникають, соромляться чи просто не помічають. Проєкт заснувала команда друзів з села Карижин на Хмельниччині, які протягом останніх 10 років досліджують покинуті села та маловідомі місця. Вони проходять сотні кілометрів, знаходять незвичайні й унікальні місця та розповідають історії місцевих жителів.

Дякуємо спікеру та організаторам за змістовну зустріч та надихаючу атмосферу)