До уваги жителів громади!

📣До уваги жителів громади❗️

Повідомляємо,що пільгові категорії громадян,які отримували пільгу на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі в 2022 році,повинні звернутися у відділ ЦНАПу Староушицької селищної ради та старостати за місцем проживання(реєстрації) для підтвердження права на продовження виплат в 2023році.

КАТЕГОРІЇ ПІЛЬГОВИКІВ

Основні категорії пільговиків, які відповідно до законів України мають право на отримання компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу за рахунок коштів державного бюджету:

• особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи;

• учасники бойових дій;

• члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;

• учасники війни.

• ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції та інші пільгові категорії.

• військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби, та члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців.

• особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1 або до категорії 2; дружини (чоловіки) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою; діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

• сільський медик на пенсії

• сільський педагог на пенсії

• багатодітні сім’ї.

• та інші

Із питання оформлення пільг та внесення змін до облікових документів можна звернутися особисто до ЦНАПу Староушицької селищної ради ,старостатів за місцем реєстрації або до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій обл.

ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЄМО, ЩО ВКАЗАНЕ ОГОЛОШЕННЯ СТОСУЄТЬСЯ ПІЛЬГОВИКІВ, ЯКІ КОРИСТУЮТЬСЯ ПІЛЬГОЮ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА. ТОБТО ТИХ, ХТО КОРИСТУЄТЬСЯ ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯМ, ВКАЗАНЕ ОГОЛОШЕННЯ НЕ СТОСУЄТЬСЯ.