З ДНЕМ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ!

З ДНЕМ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ОФІЦЕРА ГРОМАДИ!🇺🇦

В січні 2020 року на території Староушицької громади запущено та успішно реалізовується і дотепер проєкт «Поліцейський офіцер громади».

Професія поліцейського офіцера вимагає твердого характеру, практичного досвіду, впевнених знань та уміння приймати вірні рішення у непростих ситуаціях. А тому можна з впевненістю сказати, що той, хто обирає професію поліцейського офіцера, безсумнівно, хоче зробити свою громаду кращою, а життя в ній – безпечним і спокійним.

І нам справді є чим пишатися. З честю та гідністю виконує свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку поліцейський офіцер громади ЧАБАН Володимир В’ячеславович. Офіцер, якого знають без перебільшення усі жителі громади, молодь, учні ліцеїв і зовсім маленькі наші жителі.

З нагоди професійного свята бажаємо, щоб громадяни відчували ваш захист і підтримку, щоб кожен бачив у поліцейському офіцері громади перш за все захисника і помічника!

Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті!

З повагою, селищний голова Анатолій ТИМЧУК та колектив Староушицької селищної ради