ОГОЛОШЕННЯ!

16-20 травня – роковини виходу Маріупольського гарнізону з Азовсталі.

Вони виконали свій обов’язок – тримати оборону міста Маріуполь і дали дорогоцінний час для формування кістяка Української оборони по всій країні. Захисники Маріуполя виконали наказ зберегти власні життя та вийшли з Азовсталі. Зараз тисячі бійців уже рік перебувають у полоні, близько 700 з них – військові полку Азов. Серед них наш земляк – житель смт Стара Ушиця Павло КРАЧАН. Тому через рік після наказу про вихід з Азовсталі Маріупольського гарнізону, 23 травня, о 15.00 ЗАКЛИКАЄМО долучитись до велопробігу всіх небайдужих жителів нашої громади!!! Ми маємо об’єднати зусилля, щоб повернути кожного Героя живим. І найперше завдання – пам’ятати про наших захисників. Ми чекаємо повернення їх усіх додому – в Україну!

Маршрут: смт стара Ушиця (селищна рада) - Бакота

Інші оголошення