Староушицька громада продовжує працювати з ЕСКО, щоб підвищити рівень енергоефективністі закладів освіти

✔️Попри усі виклики та війну, наша громада продовжує працювати з ЕСКО, щоб підвищити рівень енергоефективністі🔌💡⚡️ закладів освіти.

✔️Енергосервіс - один із інструментів, який допомагає створити якісні умови навчання та виховання дітей, модернізувати будівлі шкіл та дитячих садочків на основі найсучасніших технологій та заощаджувати кошти на оплаті енергоресурсів.🔌💡⚡️

✔️На сьогодні закінчені роботи по утепленню фасаду Староушицького ЗДО «Подолянчик». Розпочато утеплення фасаду Староушицького ліцею та цоколя Подільського ліцею. Горища зазначених закладів були утеплені на першому етапі роботи.

✔️Спільними зусиллями змінюємо нашу громаду заради майбутнього!🇺🇦🔌💡⚡️