Привітання з Днем Матері!

Дорогі жінки, любі наші матері!💐

В Україні вже стало традицією в другу неділю травня відзначати одне з головних родинних свят – День Матері, берегині духовної опори роду.

Цього дня вся наша любов, ніжність їй – Матері, яка дала нам життя, і всім Матерям світу.

Від щирого серця вітаємо Вас з цим чудовим святом. Доземний уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку і поради, молитви, які допомагають нам у житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої неньки України.

Нехай у Вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення Ваших дітей, нехай Ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у Вашому домі буде тепло, панує затишок, достаток і радість.

Хай завжди живе весна у Ваших щасливих посмішках. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

З повагою та шаною, селищний голова Анатолій ТИМЧУК