ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 🙏

✨ Щорічно 8 травня відзначають День пам'яті та примирення. В 1945 році Німеччина, яка розв'язала страшну війну, підписала акт про капітуляцію. В ті часи люди зробили величезний внесок, щоб привести світ до миру.

🕊️ В роки німецької агресії Україна, на жаль, не була окремою державою, а знаходилась в складі СРСР. Найзапекліші битви почались на українській землі, коли Німеччина і СРСР перестали бути союзниками і стали ворогами. Загинула страшенна кількість людей.

🎗️ День пам'яті та примирення отримав таку назву, щоб люди пам'ятали загиблих, а примирення стало крапкою у світових війнах. Це не свято урочистості та радості, а день суму та скорботи. Символом став червоний мак. В цей день жителі громади приходять до меморіалів, покладають квіти та дякують нашим предкам за цей непосильний вклад, який вони зробили.

Безмежна вдячність нашим захисникам, які сьогодні відбивають нові атаки нацизму та боронять свободу та незалежність України! Слава всім нашим героям! 🕊🇺🇦