У смт Стара Ушиця відбулося прощання із загиблим Героєм Олегом ОСНАЧЕМ

💔ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!🇺🇦

🕯Сьогодні, 4 травня 2023 року, скорботний день для всіх жителів нашої громади. У смт Стара Ушиця відбулася церемонія прощання із загиблим Героєм Олегом ОСНАЧЕМ - стрільцем-помічником гранатометника мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.

🇺🇦Героя провели в останню путь сотні вдячних жителів громади, родина загиблого, представники влади, друзі, побратими, військовослужбовці, мешканці навколишніх сіл.

Церемонія прощання розпочалася біля Будинку культури. Жителі селища та мешканці навколишніх сіл, утворивши «живий коридор» пам‘яті та шани, всипали дорогу, якою рухалася колона, живими квітами.

ОСНАЧ Олег Миколайович, народився 21 листопада 1972 року в м. Чернігів, де пішов до школи в 1-й клас. По закінченню школи поступив в Чернігівське СПТУ-10 на електромонтажника, яке закінчив в 1991 році.

17.06.1991 р. був призваний до лав армії внутрішніх військ, де одержав звання молодшого сержанта.

Прийнятий на службу УВД Чернігівської області в м. Чернігів. Пропрацював 2 роки (сержант). Потім працював охоронцем на комбінаті «Хімволокно». Пізніше Олег Миколайович працював електромонтером по ремонту обладнання на Чорнобильській АЕС.

Фото без опису    Фото без опису

В 2006 році переїхали з родиною в Стару Ушицю. Працював на різних роботах. Останнє місце роботи КП «Відродження».

Був хазяйновитим, гарним батьком для своїх дітей. Любив допомагати людям. Умів зробити все, мав золоті руки.

У Олега Миколайовича є донька Маша 1995 року народження, внучка Каріна 2-й клас, та маленький синочок Ельдар 2021 року народження.

Олег Миколайович загинув 26 березня 2023 року, виявивши стійкість та мужність поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області.

😢Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя.🇺🇦 Низько схиляємо голови у скорботі.

Світлий образ про Олега, як мужнього, незламного та хороброго воїна назавжди залишиться в пам‘яті кожного з нас.🇺🇦

Фото без опису  Фото без опису