В боротьбі за майбутнє, незалежність і свободу України загинув ОСНАЧ Олег Миколайович - житель смт Стара Ушиця

🕯ЗНОВУ В НАШУ ГРОМАДУ ПРИЛЕТІЛА СУМНА ЗВІСТКА…💔

В боротьбі за майбутнє, незалежність і свободу України🇺🇦 при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області, загинув ОСНАЧ Олег Миколайович - житель смт Стара Ушиця, 1972 року народження, стрілець- помічник гранатометника мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.

Це непоправна важка втрата для всієї громади. Схиляємо голови у жалобі. Щирі співчуття родині Олега! Вічна пам’ять Герою!

Про дату прибуття тіла загиблого Героя на рідну землю, час прощання та поховання буде повідомлено додатково.