🌧 Дощова холодна погода, яка спостерігається від початку квітня загальмувала проведення посівної на всій території області. Всього посіяно понад 117 тис га ярих культур, що становить 14% до загального обсягу посіву всіх ярих культур.

🌱 Станом на 27 квітня аграрії області завершили сівбу ранніх ярих культур, якої проведено на площі 71,6 тис га.

Агроформування продовжують сіяти технічні культури, зокрема:

☑️ цукрових буряків посіяно 5,1 тис га (21 %);

☑️ соняшника – 27,4 тис га (13 %);

☑️ сої – 2,6 тис га (0,5 %).

🌽 Крім того, аграрії розпочали сіяти кукурудзу на зерно – 15 тис га (7 %).

Господарствами населення проводиться посадка картоплі та посів овочевих культур, які займуть 75 тис. га, що на 3 тис. га більше ніж в 2022 році.

🚜 Проведення сівби проходить організовано та високими темпами. Сільськогосподарські підприємства задовільно забезпечені матеріально-технічними ресурсами для вчасного проведення всієї посівної кампанії.

Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ХОДА