ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ

ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ

27 квітня відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів для здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку», який проводив Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Староушицьку громаду на конкурсі представляли Іванна Третяк, учениця 6 класу Староушицького ліцею, та Поліна Дудар, учениця 7 класу Подільського ліцею.

За результатами оцінювання журі маємо наступні результати:

ІІІ місце – Іванна Третяк, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування» (науковий керівник І.С. Третяк),

ІІІ місце – Поліна Дудар, секція «Англійська мова» (науковий керівник І.С. Дудко).

Наукова робота в МАН – це перша творча робота учня. Це підсумок та систематизація вмінь та навичок, які набув учень безпосередньо працюючи зі своїм науковим керівником. Бажаємо учасникам конкурсу та науковим керівникам успіхів і надалі!

Фото без опису  Фото без опису