Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки для об'єкту

  • 144

Фото без опису

Повідомлення

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки для об'єкту: зміна цільового призначення земельної ділянки із земель "для ведення особистого селянського господарства" на землі "для індивідуального садівництва", що знаходиться на території Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, за межами села Лисківці.

Повна назва документа державного планування: "Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 2,0га кадастровий номер 6822489500:06:015:0001 із земель "для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) на землі "для індивідуального садівництва" (код КВЦПЗ 01.05), що знаходиться на території Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, за межами населених пунктів (Чабанівськицй старостинський округ, с.Лисківці). Інвестор Гурскіс О.Т.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Староушицька селищна рада . Юридична адреса: 32385, Хмельницька обл., Кам'янець- Подільський р-н, смт. Стара Ушиця, вул. Українська,5.

Передбачувана процедура громадського обговорення: Відповідно до ст.10 та ст.12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку", громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення через засоби масової інформації та триватиме до 04.05.2023року (15днів)

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі ( у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Ознайомитися з повним текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території можна в приміщенні селищної ради за адресою: 32385, смт. Стара Ушиця, вул. Українська,5. Тел. +3803849-99482, +3803849-99565, e-mail su.otg@ukr.net. Подати свої зауваження та пропозиції можна до селищного голови.

Строк подання зауважень та пропозицій здійснюється до 04.05.2023 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановлення строку не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Інші оголошення

Всі оголошення