Батьківські збори в Староушицькому ліцеї

В Староушицькому ліцеї було людно і гамірно. На дружні гостини усіх люб'язно запросила директорка ліцею Тимчук О.М. Батьківські збори у новому форматі приємно здивували батьківську спільноту, адже пройшли вони у формі родинного свята. Зустріч розпочалася святковим патріотичним концертом від наших вихованців та вчительки мистецтва Мендограло Н.С. Далі офіційна частина на якій Оксана Миколаївна презентувала свою роботу як очільника закладу за пів року та поділилася планами на майбутнє. На зборах також виступили заступник з навчальної роботи Юрченко М.В. та заступник з виховної роботи Третяк І.С. Усі доповідачі акцентували свою увагу на важливих освітніх новаціях та піднімали важливі питання, що стосуються реалій сьогодення. На завершення перед батьківським загалом виступив поліцейський офіцер громади Чабан В.В., який звернув увагу на актуальні виклики, які сьогодні стоять перед дітьми та їх батьками, та закликав до активної співпраці.

Загальношкільні батьківські збори продовжилися у класах, де класоводи та класні керівники могли детальніше обговорити поточні класні питання. Після зборів усі бажаючі мали змогу оглянути оновлені шкільні кімнати, пройтися коридорами нашого сучасного та просторого закладу та відвідати народознавчу світлицю. Сподіваємось, що така співпраця обов'язково принесе свої гарні результати, адже гармонійну особистість можна виховати тільки спільними зусиллями. Щиро дякуємо всім, хто долучився до сьогоднішньої зустрічі та завжди раді бачити вас у стінах нашого ліцею.

Староушицький ліцей