відбулася позачергова 38 сесія Староушицької селищної ради

🔰25 квітня 2023 року відбулася позачергова 38 сесія Староушицької селищної ради.🇺🇦

🔰Головним питанням засідання було затвердження фінансового плану комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр» Староушицької селищної ради на 2023 рік та про внесення змін до селищного бюджету Староушицької селищної ради на 2023 рі. З ключового - збільшено дохідну частину бюджету на суму 1 418,6 тис.грн., з яких 1 125,1 тис.грн, за рахунок перевиконання планових показників бюджету у 2023 році. За рахунок чого забезпечено видатки на реалізацію заходів :

«Програми розвитку освіти Староушицької селищної ради на 2023 – 2026 роки» оплата послуг енергосервісу - 675,2 тис.грн.;

«Програми підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медико - санітарної допомоги» Староушицької селищної ради на 2022-2024 роки» - 329,2 тис.грн.; «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Староушицької селищної ради об'єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки» - 300,0 тис.грн.

Разом з тим було прийнято ряд основних питань: про внесення змін до переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Староушицькоїх селищної ради та ряд інших питань в тому числі і земельних.