Запрошуємо всіх охочих долучитись до акції зі створення спільного муралу в Старій Ушиці

· Kamianets-Podilskyi, Хмельницька область  ·

Завтра запрошуємо всіх охочих долучитись до акції зі створення спільного муралу в Старій Ушиці 🎨

Малюватимемо під керівництвом команди художників з Одеси - @lbws_168, які створюють багато муралів та художніх робіт в різних частинах країни та світу. Один з їх найвідоміших проєктів - серія патріотичних котиків, які вони створюють не деокупованих територіях і не тільки, для того, щоб підняти бойовий дух наших громадян під час війни. Таких котиків ми створимо разом з ними на одній зі стін Старої Ушиці.

Почнемо малювати о 12:00, для того, щоб дізнатись, як можна долучитись - пишіть в дірект або в коментарі, зв'яжемось з вами та скинемо точну геолокацію. Фарба, пензлики та інші необхідні матеріали будуть на місці.

Запрошуємо долучитись та створити перший мурал в Старій Ушиці своїми руками 👐

____

Захід відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether

IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

European Union in Ukraine