Пенсійне посвідчення в Дії!

🪪 Пенсійне посвідчення в Дії!

Пенсіонери тепер можуть не носити пенсійне посвідчення із собою. Сьогодні пенсійне посвідчення є доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку “Дія”.

☝️ Електронне відображення пенсійного посвідчення з’явилося у тих громадян, хто отримував посвідчення після 2014 року. Пенсійне посвідчення одержувача пенсії за віком підтягується в Дії автоматично, одержувачам інших видів пенсії необхідно завантажувати посвідчення самостійно.

Пенсіонерам, які отримували пенсійні посвідчення у вигляді книжечки, для можливості відображення в Дії слід замінити посвідчення, звернувшись до Пенсійного фонду України online (через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Фонду) або до будь-якого з сервісних центрів Фонду.

🤷‍♂️ ЯК ДОДАТИ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ У «ДІЮ»

☝️Для початку необхідно обов’язково оновити застосунок.

👉На головному меню додатка "Дія" прогортати та натиснути на іконку "Додати документ".

👉Знизу екрану знайти меню з опціями-документами, які можна додати. Обрати "Пенсійне Посвідчення".

👉В новому меню відкриється опція "Додати сертифікат", яку потрібно натиснути.

❗ ВАЖЛИВО:

Електронне відображення пенсійного посвідчення має таку ж юридичну силу як і пенсійне посвідчення, отримане в Пенсійному фонді України та підтверджує призначення пенсії.

Пенсійний фонд Хмельницької області