Закладами культури Чабанівського старостинського округу підготовлено народознавчу годину «Воскресни, писанко!» для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Староушицькому відділенні стаціонарного догляду Китайгородського будинку-інтернату.

Ведучі розповіли глядачам про важливість Великодня в житті людства, ознайомили із традиціями, обрядами та звичаями цього світлого і доброго свята. Прозвучали весняні піснеспіви у виконанні дітей-відвідувачів клубних закладів, які також виконали традиційний великодній хоровод «Кривий танець». На завершення, побажали всім присутнім доброго здоров’я та пасхальної радості, а також подарували традиційні смаколики – паски та писанки.