Староушицька селищна рада спільно з Національним парком "Подільські Товтри" та учнями Староушицького ліцею в смт Стара Ушиця висадили алею на честь Героїв

  • 286

Староушицька селищна рада спільно з Національним парком "Подільські Товтри" та учнями Староушицького ліцею в смт Стара Ушиця висадили алею на честь Героїв.

Національний природний парк «Подільські Товтри» з нагоди відзначення Дня довкілля, яке цього року припадає на 15 квітня, започаткував акцію «Парк тисячоліть». Метою акції є створення нових скверів та алей задля вшанування загиблих Героїв у російсько-українській війні.

12 квітня фахівці Парку спільно з учнями Староушицького ліцею (директор Оксана Тимчук, керівник екоцентру нацпарку – Марина Юрченко) висадили алею дуба звичайного у сквері центральної садиби громади.

Віднині алея нагадуватиме про загиблих Героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Це Валентин Петрук з с.Гута-Чугорська, Станіслав Кузьмінський, Євген Березніков з с.Рункошів, Олександр Царук та Максим Зеленчонок з смт Стара Ушиця. Вічна їм шана і пам’ять…

 

 

Щира вдячність усім, хто підтримує акції Національний природний парк "Подільські Товтри" та дбає про довкілля!

Національний природний парк "Подільські Товтри"