ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

  • 120

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Всесвітній день настільного тенісу – ще дуже молоде свято, вперше він відзначався 6 квітня 2015 року. Але це не завадило йому відразу стати популярним практично в усьому світі. Ініціаторами заснування нової спортивної дати виступила Міжнародна Федерація настільного тенісу з метою популяризації цього виду спорту, його просування в різних країнах, об’єднання людей, які захоплюються ним, і, звичайно ж, пропаганди здорового способу життя. А проведення свята саме 6 квітня було приурочено до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

З нагоди цього дня між закладами освіти проведено турнір. За коловою системою серед здобувачів освіти визначили, окремо для юнаків та дівчат, хто найкраще володіє ракеткою.

Так, серед юнаків І місце виборов Юрій Зарицький, учень Грушківського ліцею, випередивши Анатолія Тимчука, учня Грушківського ліцею, якому дісталося ІІ місце. Третю сходинку п’єдесталу посів Максим Миколайчук, учень Староушицького ліцею.

Серед дівчат переможницею стала Анастасія Тимчук, учениця Грушківського ліцею. Друге місце – у Валерії Волошиної, учениці Староушицького ліцею, і третє – у Ангеліни Борис, учениці Подільського ліцею.

Командні місця між закладами освіти розподілились наступним чином:

🏓І місце – Грушківський ліцей,

🏓ІІ місце – Староушицький ліцей,

🏓ІІІ місце – Подільський ліцей.

Щиро вітаємо учасників змагань!

 

Інші новини освіти

Всі новини освіти