Майстер-клас зі створення та продажу музики онлайн з нуля

12 квітня, в середу, буде проведено  перший майстер-клас в рамках нашого проєкту Бакота Хаб: Інкубатор ідей

На майстер-класі ми поділимось тим, як почати створювати музику з нуля та заробляти нею в режимі онлайн.

Лектор майстер-класу - Федір Хівріч - раніше працював звукорежисером на СТБ та 1+1. А зараз він пише музику для TikTok, Spotify та YouTube, яка заробила вже 20 мільярдів прослуховувань по всьому світу. Цікаво?

Запрошуємо всіх - і дорослих, і дітей - відвідати цю зустріч. Захід - безкоштовний. Ми будемо раді бачити всіх, кому цікаво дізнаватись щось нове, відвідувати події у громаді і розвивати як себе, так і своїх дітей саме тут - на Бакоті.

А в бонус до майстер-класу ми зможемо розпитати у Федора про його нове хобі - як він створює картинки для своїх треків за допомогою штучного інтелекту.

Це буде дуже цікаво. Приєднуйтесь до події у Facebook, щоб не забути, та запрошуйте своїх друзів.

Де: Бакота Хаб (вул.Центральна, 49, с.Гораївка)
Коли: 12 квітня (середа) о 12.00
________________________________________________________________________

Захід відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу.
#EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether
@IZOLYATSIA