Стартує  новий проєкт - Бакота Хаб: Інкубатор ідей

  • 112

Стартує  новий проєкт - Бакота Хаб: Інкубатор ідей ✨

Протягом двох місяців ми будемо проводити культурно-освітні заходи на Бакоті. На заходи запрошуємо всіх, кому цікаво розвиватись - молодь, локальні мешканці, ВПО і всі ті, хто планує відвідати Бакоту.

Під час заходів учасники зможуть оволодіти новими навичками завдяки майстер-класам, лекціям та воркшопам від професіоналів з інших регіонів країни, які відвідають Бакоту та поділяться своїм досвідом у різних сферах (IT, мистецтво, туризм, бізнес тощо).

🎁 Бонусом для учасників стануть декілька екскурсій по Бакоті для ВПО та тих, хто хоче дізнатись більше про регіон та про те, чим тут можна займатись.

З наступного тижня почнемо ділитись анонсами! Запрошуємо всіх, хто хоче навчитись новому та напрацювати ідеї того, як продовжувати свою діяльність навіть у такий кризовий період, як війна. Заходи безкоштовні для всіх охочих.

_____________________________________________________

Проєкт відбувається в межах реалізації проєкту #ZMINA_2_0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО ХОМГО “Територія” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether

IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

European Union in Ukraine