Відбулося ІV засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради.

04 квітня 2023 року відбулося ІV засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької селищної ради. Цього року атестувались 11 педагогів. Рішенням атестаційної комісії підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст» одному педагогу, «спеціаліст вищої категорії» - семи педагогам, педагогічне звання «вчитель-методист» - трьом педагогічним працівникам. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» одному працівнику, «спеціаліст вищої категорії» - двом педагогам, педагогічне звання «старший вчитель» - одному вчителю.