ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ТАРАЛЕВИЧА ДАНИЛА ПИЛИПОВИЧА

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ДАНИЛА ПИЛИПОВИЧА ТАРАЛЕВИЧА

30 березня на базі Староушицького ліцею, за ініціативи та підтримки Староушицької селищної ради та ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, відбувся розіграш Кубка по волейболу пам’яті Данила Пилиповича Таралевича. Пам’ять про добрі справи та вчинки, самовіддану працю і досягнуті результати залишаються жити добрими спогадами поміж людьми.

Вшанувати пам’ять відомого вчителя фізичного виховання, вчителя-методиста, Заслуженого вчителя України, нагородженого відзнакою «Відмінник освіти України» прибули команди дівчат Баговицького ліцей, Кульчієвецького ліцею, а також в турнірі взяли участь володарі Кубка – команда Староушицького ліцею.

Привітали спортсменів і побажали волейбольним командам успіху секретар селищної ради Лариса Розворук, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталія Бичок, директор ДЮСШ Олег Ковальчук, директор ліцею Оксана Тимчук та попередній директор Василь Ковтуняк. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників України.

Турнір пройшов цікаво, захопливо, інтригуюче. За результатами володарем Кубка пам’яті Д.П. Таралевича стала команда Староушицького ліцею. ІІ місце посіла команда Баговицького ліцею та ІІІ місце – команда Кульчієвецького ліцею.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, всі команди отримали грамоти, волейбольні м’ячі в подарунок від Староушицької селищної ради, капітани команд – спортивні шейкери, які придбала для гравців Наталія Сиротіна. Кращі гравці турніру відзначені грамотами та грошовими подарунками від сім’ї Таралевичів.

Турнір залишив по собі чимало добрих вражень від майстерної та результативної гри. Учасники турніру вдячні захисникам України за можливість проведення спортивних змагань у воєнний час!

Фото без опису  Фото без опису