Відбулася чергова 36 сесія VIII скликання Староушицької селищної ради.

🔰28 березня 2023 року відбулася чергова 36 сесія VIII скликання Староушицької селищної ради.🇺🇦

🔰Ключовим питанням засідання було про створення комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр Староушицької селищної ради».📄

🔰Разом з тим було прийнято ряд основних питань: про внесення змін до програми розвитку туристичної галузі в Староушицькій селищній територіальній громаді на 2020-2023 роки; про внесення змін до переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Староушицької селищної ради; про затвердження Положення про преміювання, матеріальну допомогу працівників комунальних закладів культури Староушицької селищної ради; про внесення змін до селищного бюджету Староушицької селищної ради на 2023 рік та ряд інших питань в тому числі і земельних.