ПІДСУМКИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ
ПІДСУМКИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ
Проведено І етап обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Мета - підтримка та розвиток декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679348010/
В понеділок, 20 березня, в сесійній залі Староушицької селищної ради, відбулася зустріч із начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Володимиром Ігоровичем Молодоженею. Обговорювалися питання початку будівництва, будівництва, задача об’єктів будівництва в експлуатацію.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679470772/
В понеділок, 20 березня, в сесійній залі Староушицької селищної ради, відбуласяся зустріч локальних виробників крафтової продукції, власників зелених садиб, готелів та інших осіб зацікавлених в розвитку туризму в Староушицькій громаді.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679470161/
21 березня, в с. Нефедівці та 23 березня, в с. Липи відбувся звіт селищного голови Староушицької селищної ради Анатолія Сергійовича ТИМЧУКА за 2022 рік.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679426736/
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679597498/
В закладах освіти систематично проводяться виховні заходи, які спрямовані на формування у здобувачів освіти позитивного образу ветеранів як взірців героїзму і патріотизму, вшанування пам’яті загиблих захисників України, виховання в молоді почуття готовності до захисту Вітчизни.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679763451/
В Староушицькому ЗДО «Подолянчик» вихователь Світлана Михайлівна Яковинчик провела заняття «Моя любов – мама і Україна» в рамках Тижня педагогічної майстерності «Я атестуюсь»
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679762720/
Представники Староушицької ТГ разом із Lviv Tourism Office обговорили роботу туристично-інформаційного офісу, про партнерство із туристичним середовищем, візуальну комунікацію та цифровий маркетинг.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679764649/
В закладах загальної середньої освіти впродовж тижня відбулися підсумкові засідання атестаційних комісій І рівня.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679764097/
Староушицький ліцей отримав ноутбук за ініціативи The Global Business Coalition for Education (GBC – Education)
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679765842/
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679765842/
24 березня голова громади Анатолій ТИМЧУК та завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій Володимир АРНАУТ взяли участь у форумі "Кластери як каталізатор розвитку територій: досвід ЄС та України».
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1679942467/
Аграрії області приступили до сівби ярих культур урожаю 2023 року