За незаконні порубки на території Чемеровецької територіальної громади засуджено двох місцевих мешканців.

За незаконні порубки на території Чемеровецької територіальної громади  засуджено двох місцевих мешканців.

Двох жителів с. Степанівка засуджено Чемеровецьким районним судом за вчинення незаконних порубок дерев, вчинених на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, за ч. 3 ст. 246 КК України.

Так, у грудні 2022 року за порубку дерев у межах Національного природного парку «Подільські Товтри», чоловіка засуджено до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

У січні 2023 року за скоєння аналогічного злочину місцевого жителя засуджено до 3 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік.

Крім призначених покарань, суд зобов’язав засуджених відшкодувати заподіяні вчиненими злочинами збитки.

Нагадуємо, що за порубки дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, вчинені у заповідниках або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду ч. 3 ст. 246 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від 25500 гривень до 34000 гривень або обмеження чи позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.