За надання неправомірної вигоди (хабара) поліцейським засуджено жителя Чемеровецької територіальної громади

У жовтні 2022 року 57-річний житель Чемеровецької територіальної громади під час перебування в салоні поліцейського службового автомобіля надав працівнику поліції неправомірну вигоду (хабар) у розмірі 5000 гривень, за не притягнення до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАПерування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння).

У січні 2023 року вироком Чемеровецького районного суду чоловіка засуджено за ч. 1 ст. 369 КК України до покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень.

Попереджаємо громадян, що за аналогічні дії частинами 1-4 статті 369 Кримінального Кодексу України передбачена кримінальна відповідальність – від штрафу у розмірі 17000 гривень до позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна.