Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до жителів Хмельниччини: не вчиняйте еколиха – не спалюйте суху траву та листя, не завдавайте шкоди подільській землі.

  • 230

Не випалюйте Хмельниччину!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до жителів Хмельниччини: не вчиняйте еколиха – не спалюйте суху траву та листя, не завдавайте шкоди подільській землі.

Щоденно наша країна потерпає від ворожої навали, Служба порятунку залучена до ліквідації наслідків ворожих обстрілів, до ліквідації пожеж задля порятунку людського життя та майна, за що іноді рятувальники платять надвисоку ціну – власним життям. Роботи у рятувальників надзвичайно багато, не додавайте і ви клопоту своїми незаконними діями випалюючи екосистему.

Аргументація для потенційних паліїв (і громадян, і посадовців) у грошовому еквіваленті наступна:

- від 91 800 до 153 тис. грн – за знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу навколо населених пунктів, вздовж залізниць;

- від 1530 грн до 15 300 грн – за порушення вимог пожежної безпеки в лісах;

- від 3060 грн до 21 420 грн – за самовільне випалювання рослинності або її залишків;

- від 6120 грн до 30 600 грн – за самовільне випалювання рослинності або її залишків в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

За даними Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області лише з початку року через дії паліїв завдано збитків державі на суму понад 5 млн гривень.

Для детальнішого ознайомлення з відповідальністю за такі дії, на листівці є QR-код, просканувавши який, ви зможете переглянути відео, поширити та перекинути знайомим та друзям.

Будьте свідомі!

ДСНС України МВС України Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницька обласна державна адміністрація Суспільне Хмельницький ТВ7+ Хмельницький телеканал. Україна Телеканал Перший Подільський Новини Хмельницького на vsim.ua Хмельницька обласна рада Поліція Хмельницької області

#ДСНС_України #ДСНС_Хмельницький

Підписуйтесь на нас у Facebook: Головне управління ДСНС у Хмельницькій області