В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»

В рамках проєкту «Гвардія наступу», 10 березня, в залі засідань Староушицької селищної ради відбувся інформаційний захід з представниками військової адміністрації, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії України. Головною метою заходу є донесення до населення інформації про формування додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ.

Зустріч пройшла у спокійній, невимушеній атмосфері. Присутні мали можливість задати запитання, які їх цікавили.

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

storm.mvs.gov.ua

Долучаючись до «Гвардії Наступу», новобранці стають частиною однієї з бригад на вибір, відповідно до своїх поглядів. Вони отримають:

✅Стабільну високу оплату з додатковими винагородами

✅Безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії

✅Досвід та професію. Новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Як долучитися до «Гвардії наступу»

✔️Зверніться до одного зі ЦНАПів або заповніть анкету на сайті storm.mvs.gov.ua

✔️Оберіть бригаду, до якої хочете долучитися

✔️Надайте необхідний перелік документів

✔️Пройдіть тестування та готуйтеся захищати Україну.

📄Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

✔️Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;

✔️Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;

✔️Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;

✔️Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером гарячої лінії: 0 800 10 00 20.

➡️ м. Хмельницький, вул. Соборна, 16;

➡️ м. Хмельницький, вул. Грушевського, 86;

➡️ м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1;

➡️ м. Шепетівка, вул. Островського, 6.