Електронна черга на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки

 • 2328

Фото без опису

Електронна черга на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки              

         Електронна черга дозволяє значно скоротити візит до державних установ і не витрачати час на зайве відвідування. Попередній запис на конкретну дату — найпростіший та найменш часозатратний спосіб записатися на прийом.

         Реєстрація в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу здійснюється фізичною особою самостійно шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті ДМС:

Покрокова інструкція:

 1. На головній сторінці сайту ДМС (dmsu.gov.ua) виберіть «Електронна черга»
 2. Виберіть розділ «Послуги для громадян»
 3. Виберіть спосіб реєстрації в електронній черзі «За номером телефону»
 4. Вкажіть номер свого телефону, та надайте згоду на обробку персональних даних;
 5. Оберіть регіон та підрозділ, який бажаєте відвідати(наприклад Кам’янець-Подільський відділ ДМС в Хмельницькій області, 6834);
 6. Виберіть необхідну Вам послугу:
 • Запис в електронну чергу на "Паспорт громадянина України для виїзду за кордон"
 • Запис в електронну чергу на "Паспорт громадянина України у формі картки (ID)"
 1. Оберіть зручний для Вас час відвідування підрозділу ДМС;
 2. Вкажіть Прізвище, ініціали та номер мобільного телефону;
 3. Підтвердіть Ваші дані.
 4. Готово!

   Ви отримаєте сповіщення про успішний запис до електронної черги ДМС, та отримаєте СМС повідомлення з номером у черзі, датою, часом, та адресою вибраного Вами для відвідування підрозділу.

    Вам необхідно прибути до підрозділу за 10 хвилин до визначеного часу прийому(попередній запис). Ваш номер має з’явитися на табло із орієнтовним часом очікування. Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів.  

  Варто зазначити, що персональні дані, які вносить заявник, не зберігаються на серверах міграційної служби. Тож електронна послуга, окрім того, що є зручною, – ще й безпечна.

    Наша адреса вул. Князів Коріатовичів, 68, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32301

Кам'янець-Подільському відділі УДМС у Хмельницькій області