ОГОЛОШЕННЯ!

📣ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ‼️

В рамках проєкту «Гвардія наступу», 10 березня, в п’ятницю, о 12.00 год в залі засідань Староушицької селищної ради відбудеться інформаційний захід з представниками військової адміністрації, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії України. Головною метою заходу є донесення до населення інформації про формування додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ.

Запрошуємо всіх свідомих громадян взяти участь у даному заході. Можливо саме Ваша участь стане рушійною силою для досягнення якнайшвидшої перемоги над ворогом.

Додатково повідомляємо, реєстрація учасників проводитися не буде, мобілізаційні повістки не вручатимуть. Представники РТЦК та СП (військомату) в зазначеному заході участі не братимуть.

Інші оголошення

Всі оголошення