Привітання голови Староушицької громади Анатолія ТИМЧУКА з нагоди 8 Березня

Прекрасні жінки Староушицької територіальної громади!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Від імені всіх чоловіків Староушицької територіальної громади мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом краси і любові – 8 Березня!💐

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю.

Попри важкі часи в Україні Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля перемоги, єдності, цілісності, миру в нашій державі. Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі. Своєю мудрістю Ви, оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Нехай життя буде вічною весною, а настрій, як сонячне літо! Нехай у душі ніколи не буде місцю розчарувань, а на серці завжди буде спокійно і тепло!

Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях назавжди запанує мир, злагода і добробут. Вірте в нашу перемогу! Слава Україні!🇺🇦

З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК