Відбулося громадське слухання щодо обговорення Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення, що знаходиться на території Староушицької селищної ради

3 березня, в залі засідань Староушицької селищної ради відбулося громадське слухання щодо обговорення Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,4га  для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення, що знаходиться на території Староушицької селищної ради Кам'янець-Подільського району  Хмельницької області, за межами населених пунктів (с.Гораївка).

За результатами громадського обговорення буде підготовлений відповідний проєкт рішення, а остаточний висновок про Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації  буде винесено на розгляд та затвердження сесії Староушицької селищної ради.