Інститут Військово-Морських Сил - єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України запрошує на навчання амбітну молодь!

  • 42

🔵🟡 Інститут Військово-Морських Сил - єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України запрошує на навчання амбітну молодь!

🔵🟡Інститут Військово-Морських Сил готує висококваліфікованих військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно - артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

🔵🟡 Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

🔵🟡 ВІРНІСТЬ, МУЖНІСТЬ, СИЛА - гасло Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Ці слова характеризують кожного військовослужбовця національного флоту, підтверджують їх волю до перемоги, свободи та справедливості.

З повним переліком вимог до майбутніх курсантів військового ВНЗ можна ознайомитись на офіційному сайті Інституту ВМС: https://ivms.mil.gov.ua/ та соціальній мережі facebook.com/onma.navy Контактний телефон: 0(93) 430 57 36.

#ВВНЗ_2023

#ua_naval_institute_team

#stoprussia

#ВІРЮвЗСУ

#нація_супергероїв