Україна впевнено впроваджує електронну демократію. Опитування в застосунку Дії — один з інструментів для участі громадян у прийнятті рішень

  • 94

🗳 Україна впевнено впроваджує електронну демократію. Опитування в застосунку Дії — один з інструментів для участі громадян у прийнятті рішень

Українці можуть брати участь в онлайн-опитуваннях у Дії та впливати на ухвалення рішень. Для цього будь-який орган влади звертається до нас з ініціативою проведення опитування серед користувачів Дії, а потім отримує результати, які дозволяють зрозуміти думку громадян.

Опитування в Дії дозволяють охопити велику кількість аудиторії та зекономити кошти на проведенні соціологічних досліджень. Раніше таких інструментів не існувало, а тепер держава може будувати ефективну комунікацію з громадянами у декілька кліків.

Велика кількість людей, які беруть участь в опитуваннях, свідчить про високий рівень зацікавленості українців в прийнятті рішень. За рік в Дії провели 10 опитувань, у яких користувачі віддали понад 7,3 млн голосів.

Команда Мінцифри активно працює над подоланням бюрократичних бар'єрів та розвитком електронної демократії в Україні.

Розбудовуємо країну разом 🇺🇦

Міністерство цифрової трансформації України