Рятувальники Кам’янеччини провели інформаційно – роз’яснювальну роботу з працівниками ЦНАПу

24 лютого рятувальники спільно з представниками поліції здійснили профілактичний захід серед соціальних працівників та колективу Центру надання адміністративних послуг Староушицької територіальної громади.

Фахівці ДСНС ознайомили співрозмовників з правилами пожежної безпеки, розповіли про найпоширеніші причини пожеж у житловому секторі, нагадали, як діяти в разі надзвичайних подій. Надзвичайники нагадали основні правила експлуатації побутових електроприладів.

На завершення рятувальники роздали співрозмовникам інформаційні листівки.

#ДСНС_України

#ДСНС_Хмельницький

Підписуйтеся на нашу офіційну сторінку у Facebook: Головне управління ДСНС у Хмельницькій області