ВИРОК МІСЦЕВОГО СУДУ СКАСОВАНО

  • 113

Фото без опису

ВИРОК МІСЦЕВОГО СУДУ СКАСОВАНО

 

За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скасовано вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 14.03.2022 року у кримінальному провадженні №12019240160000213 за фактом заподіяння умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров’я ( ч.1 ст. 122 КК України).

За результатами судового розгляду, суд першої інстанції у березні 2022 року ухвалив виправдувальний вирок, у зв’язку із відсутністю в діях обвинуваченого складу інкримінованого йому кримінального правопорушення.

Вважаючи висновки суду такими, що не ґрунтуються на матеріалах кримінального провадження, а прийняте рішення таким, що ухвалене з істотними порушеннями вимог кримінального процесуального і кримінального законодавства, прокурором внесено апеляційну скаргу.

Переглядаючи судове рішення у вказаному кримінальному провадженні, апеляційний суд погодився із доводами прокурора щодо недотримання судом першої інстанції вимог КПК України та щодо неправильного застосуванням судом закону України про кримінальну відповідальність, за результатами чого 22.02.2023  задоволив апеляційну скаргу прокурора в повному обсязі.

Обвинуваченого визнано винуватим та призначено покарання у вигляді  5 років та 6 місяців позбавлення волі.

 

Інформує Камянець-Подільська окружна прокуратура